تاریخ درج : ۱۳۹۸/۰۳/۲۸
بازدید: ۲۵۲
گروه: آموزشی و انگیزشی

ویدئو با دقت ببیتید ارنولد :‌من هدف داشتم

مردم همیشه از من سوال می پرسند راز موفقیت چیست؟جوانان زیادی نصیحت های زیادی از والدین خود و معلم هایشان و هر کس دیگری دریافت می کنند اما چیزی که از همه مهم تر است این که شما باید درون خود را کاوش کنید و از خود بپرسید: دوست داری چه کسی باشی؟ نه چه چیزی بلکه چه کسی؟

قبل از این که شروع کنم فقط می‌خوام بگم که این‌ها قوانین من هستن. فکر می‌کنم هرکسی می‌تونه ازشون استفاده کنه، ولی تصمیم با خودتونه، چون همه شبیه هم نیستن. بعضی‌ها دوست دارن زندگی رو راحت بگیرن و خوش بگذرونن، بعضی‌ها مشتاقن و می‌خوان بهترین باشن، می‌خوان موفق بشن و اون‌ها مثل من هستن.

 

من راجع به کسی که پدر و مادرهای شما و معلم هایتان دوست دارند باشید صحبت نمی کنم بلکه خودتان باید بفهمید چه چیزی شما را خوشحال می کند مهم نیست از نظر مردم چقدر احمقانه به نظر برسد.

من وقت زیادی صرف کردم تا بتوانم ندای درون قلب و ذهن خود را بشنوم و درک کنم چیزی وجودم را آتش میزد، من می خواستم متفاوت باشم، من می خواستم که خاص باشم.

آرنولد شوارتزنگر من بزرگ فکر می کردم و رویاهای بزرگی داشته باشم، من همیشه می خواستم که خیلی سخت و قوی باشم، من همیشه می خواستم نفر اول باشم، من در حرفه خودم بسیار جدی بودم این قدرت و این تعهد همیشه به سود من بود.

من نمی خواستم که فقط قهرمان بدنسازی باشم، من می خواستم بهترین بدنساز تمام زمان ها باشم، من فقط نمی خواستم ستاره فیلم ها باشم ، من می خواستم یک ستاره عالی باشم که بالاترین دستمزد را می گیرد.

چند بار این جملات را شنیدید که: شما نمی توانید این یا آن را انجام دهید این قبلا هرگز انجام نشده من بارها شنیدم توی صورتم به من گفته شده: تو هیچی نیستی جز ماهیچه های غول اسا تو نمی توانی هنر پیشه شوی تو اینده ای نداری تو لحجه خنده داری داری تمام این موارد حاکی از این است که نمی توانی آن کار را انجام دهی…

سایر مطالب
موردی یافت نشد